OyunHaberleri.tv

God of War New Game Plus Modu Çıkış Tarihi Belirlendi

09.08.2018
145
God of War New Game Plus Modu Çıkış Tarihi Belirlendi

God of War oyununu bitiren oyuncuların uzunca bir zaman boyunca beklediği New Game Plus modu çıkış tarihi nihayet duyuruldu. Oyuna bir çok yeni özellik ekleyecek güncelleme ile birlikte gelecek New Game Plus modunu 20 Ağustos’da PlayStation 4 konsolunuza indirebileceksiniz.

God of War New Game Plus Modu Çıkış Tarihi

God of War güncellemesinin ardından hem normal oyundaki hemde New Game Plus modundaki sinematikleri atlayabileceğiz. Oyuncuların NG + modunda oynayabilmesi için normal oyunu herhangi bir zorlukta bitirmiş olmaları gerekiyor. Bu şartları yerine getiren oyuncular normal oyundaki ekipmanları, yetenekleri ve güçlendirmeleri ile birlikte New Game Plus moduna başlayabilirler. Ayrıca NG + modunda diledikleri zorluğu seçmekte özgürler.

God of War New Game Plus Güncellemesi Çıkış Tarihi

Bu yeni modla birlikte çok nadir yapılan geliştirmelerle daha güçlü hale gelebileceksiniz. Normal oyunda dövüştüğünüz düşmanlar öncesine göre daha zorlayıcı ve size karşı kullanacakları hiç görmediğiniz yeni dövüş taktikleri olacak. Oyunu merak edip almak isteyenler yaz kampanyası kapsamında 23 Ağustos 2018’e kadar God of War oyununu indirimle birlikte 134 TL karşılığın satın alabilirler.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019