OyunHaberleri.tv

God of War En Hızlı Satan PlayStation Oyunu Oldu!

04.08.2018
138
God of War En Hızlı Satan PlayStation Oyunu Oldu!

The NPD Group tarafından yapılan pazar araştırmasında God of War, PlayStation oyun konsolunun tüm zamanlarda en hızlı satan oyunu oldu. Çok eskilerden beri PlayStation’ın var olduğunu düşünürsek God of War oyunu göz ardı edilemeyecek bir başarıya imza attı diyebiliriz.

PlayStation’ın En Hızlı Satılan Oyunu: God of War!

God of War çıkış yaptığından bu yana 5 milyonu geçik kopya satmayı başardı. Hatta bu sayının daha da üstüne çıkmaya devam ediyor. Bu başarının ardında oyunculara verilen sözlerde durulması ve yayıncı şirketin uyguladığı reklam stratejilerinin önemi oldukça büyük. Bunun yanı sıra oyuncular farklı bir mitolojiyi konu alan God of War oyununda aradıkları ne varsa buldular. Bütün bunlar bir ayara gelince muhteşem bir oyun ortaya çıkıyor.

En Hızlı Satan PlayStation Oyunu

Diğer oyun yapımcılarının ve yayıncı şirketlerin bu başarıdan kendilerine pay çıkartması gerekiyor. Oyunu henüz oynamamış ve final bölümü izlemiş dahi olsanız evinizde PlayStation 4 oyun konsolu varsa eğer mutlaka satın alıp oynamalısınız. Fiyat konusunda endişeleriniz varsa oyunun indirime girdiği zamanları takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019