OyunHaberleri.tv

Gizlilik & Güvenlik Koşulları

Mevlüt YAŞAR’ın kişisel olarak sahip olduğu bu internet sitesi (oyunhaberleri.tv) için hazırlanmış olan gizlilik ve güvenlik koşulları politikası bu sayfada yer almaktadır.

Bu gizlilik & güvenlik koşulları sayfası, oyunhaberleri.tv adresinin ziyaret edilmesi ve kullanılması durumunda sistemimize yansıyan bazı kişisel verilerinizin toplanması ile alakalıdır. Bu sayfada bu bilgilerin ne tür durumlarda paylaşılacağı hakkında bilgiler yer almaktadır.

OyunHaberleri.TV kişisel bilgilerinizi sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına kayıtlı tutmaktadır. Oyunhaberleri.tv adresini ziyaret eden her birey bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Bilginin Toplanması ve Kullanılması

Sitemizi ziyaret eden bireylerin ip adresleri güvenlik amaçlı kayıtlı tutulmaktadır. Bu bilgiler 256 bit SSL ile korunmakta olup aynı zamanda bilgilerinizi koruyan ekstra sunucumuz mevcuttur. Oyunhaberleri.TV bu bilgileri yasal bir istek gelmediği sürece kesinlikle üçüncü partiler ile paylaşmaz. IP adresinizin yanı sıra “yorum” sistemi bulunan internet sitemizde yorum atan kullanıcılar İsim, Soyisim, Mail Adresi bilgilerini bırakırlar. Yapılan yorumlarda herkese açık bir şekilde kullanıcıların isim soyisim yada kullandıkları takma isim gözükse de mail adresleri kesinlikle gözükmemektedir. Kullanıcı tarafından kullanılan mail adresi sadece yorumlara abone olursanız geri bildirim göndermek amacıyla kullanılır.

Kütük Verilerin Kullanılması

İnternet sitemizi (OyunHaberleri.TV) geliştirmek ve daha iyi bir hale getirmek için bazı özel servisler (Google Analytics) kullanmaktayız. Bu servis kullanıcıların tarayıcı bilgilerini, tarayıcı sürümünü ve OyunHaberleri.TV sitesi içerisinde gezinmiş olduğunuz sayfalarda ne kadar süre geçirdiğiniz gibi bilgileri kayıt altında tutmaktadır. Bu gibi özel servislerin kendilerine ait gizlilik politikaları olduğu için sizlerin bilgilerini nasıl koruyacaklarını tam olarak bilemeyiz. Bu yüzden özel servis kaynaklı oluşabilecek bir sıkıntıdan OyunHaberleri.TV kesinlikle sorumlu tutulamaz.

İletişim

Kişisel verilerinizi size pazarlama, reklam veya tanıtım için sizinle iletişime geçmek adına kullanabiliriz. Fakat bu verileri Oyunhaberleri.tv internet sitemiz haricinde üçüncül kişiler veya kurumlar ile paylaşmamaktayız. İletişime geçtiğimiz kullanıcılar ise sadece “abone” olurlar ise kendilerine e-posta gönderilir.

Gizlilik & Güvenlik Koşullarında Değişiklik

Oyunhaberleri.TV gerektiğinde gizlilik ve güvenlik koşulları şartlarını değiştirebilir. Bu gibi değişikliklerde internet sitemize üye kişilere bildirim gönderilmektedir. Arama motorları, direkt olarak giriş yapanlar veya sosyal medya üzerinden zaman zaman sitemizi ziyaret eden kişiler içinde bu sayfayı belirli aralıklarla kontrol etmelerini rica ederiz.

Bize Ulaşın

Herhangi bir problem olması durumunda mevlut.ua {et} gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019