OyunHaberleri.tv

Fortnite Nintendo’ya Geliyor

12.06.2018
132
Fortnite Nintendo’ya Geliyor

Gün geçmiyor ki E3 2018 Oyun Fuarında bir sürpriz daha olmasın. Önce Bethesda ekibinin heyecanlandıran oyun tanıtımları, sonrasında EA Games tarafının duyuruları, şimdi de Epic Games’in sahibi olduğu Fortnite oyununun Nintendo Switch’e gelmesi. Evet yanlış duymadınız milyonların oynadığı oyun Fortnite Nintendo Switch’e geliyor.

Fortnite Nintendo Switch’e Ne Zaman Çıkacak?

Şu an için belirli bir tarih yok fakat Twitter kullanıcısı Simon Aarons E3 fuarı sırasında twitter’ı kontrol ederken eShop veritabanına Fortnite’ın bilgilerinin girildiğini fark etmiş ve akabinde hemen bir tweet atarak bütün sırrı bozmuştu. Planlamalara göre E3 fuarında Nintendo tanıtımlarını yaparken ekranda bir anda Fortnite belirecek ve kullanıcıları heyecanlandıracaktı fakat bu tweet’ten sonra her şey alt üst oldu tabi ki. Tahminlere göre Bugün (12 Haziran 2018) çıkması tahmin ediliyor.

Fortnite Ne Kadar Alan Kaplıyor?

Kesin bilgiler yok fakat paylaşılan postta görüldüğü üzere 2044 MB’lik bir alan öngörülmüş. Bu öngörülen boyut çok fazla değişmeyeceğini var sayarsak kullanıcılar yeni parçalar almak zorunda kalmayacak gibi görünüyor. Oyuncuların aklında böyle büyük bir oyun nasıl sadece 2GB olabilir? Sorusu bulunabilir fakat unutmayın ki oyunun geleceği platform Nintendo Switch.

Mobil Fortnite Modunda Neler Var?

Uzun zamandır beklenen haberler arasında olan başka bir konu da mobil platforma gelecek olan Fortnite. Şu an için kesin bilgiler bulunmasa da Dünya’yı Kurtar modunun gelmeyeceğini, sadece Battle Royale modunun aktif olacağını tahmin etmek pek zor değil. Hepiniz tahmin edersiniz ki Dünya’yı Kurtar modunu seven oyuncu diğer moda nazaran pek az durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019