OyunHaberleri.tv

Fortnite Köpekbalığı Kostümleri Satışa Sunuldu

23.07.2018
267
Fortnite Köpekbalığı Kostümleri Satışa Sunuldu

Köpekbalığı haftası geçtiğimiz Pazar günü başladı. Discovery Channel’da gösterime giren televizyon programı ile büyük beyazlar hakkında bilgi edinirken bir yandan da Fortnite köpekbalığı kostümleri ile eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz.

Fortnite Köpekbalığı Kostümleri Satışa Sunuldu

Köpekbalığı haftası kutlamalarına katılan Epic Games, Fortnite oyun mağazasına birbirinden güzel kostümler ekledi. Oyuncular bu kutlamalara özel olarak getirilen Chomp Sr. Köpekbalığı kıyafetini 2000 V-Papel, köpekbalığı Chomp Jr. Kazmasını 1500 V-Papel karşılığında mağazadan alabilirler.

Bu kostüm ve kazmaya ek olarak 1200 V-Papel ödeyerek şnorkel’de alabilirler. Bazı oyuncular şimdiden bu kostümlerle geçirdikleri eğlenceli anların ekran görüntüsünü alıp Reddit’den paylaştılar bile. Twitch yayıncılarından dakotaz, köpekbalığı kostümü ve şnorkel giyip gölde duran bir oyuncunun resmini çekip Twitter hesabından paylaştı. Köpekbalığı haftası kutlamalarına özel olarak getirilen Fortnite köpekbalığı kostümlerini almak için acele etmelisiniz. Çünkü bu kostümlerin kutlamalar sonrasında mağazadan satın alınıp alınamayacağı konusunda herhangi bir şey söylenmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019