OyunHaberleri.tv

Fortnite Android Sürümü APK Dosyası İle Yüklenecek

04.08.2018
141
Fortnite Android Sürümü APK Dosyası İle Yüklenecek

Fortnite severler oyunun Android mobil sürümünün çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorlar. PC ve diğer platformlarda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Fortnite Battle Royale oyununun Android sürümü ilk olarak Galaxy Note 9 cihazında oynanacak.

Fortnite Android Sürümü APK Dosyası İle Kurulacak

Fortnite geliştiricisi Epic Games, oyunun Android sürümünün Google Play Store içerisinde yer almayacağını resmi olarak duyurdu. Böyle olmasının sebebi ise oyun içi satın almalar başına yüzde 30 kesinti uygulanması gerekçe olarak gösteriliyor. Bu durumun bir diğer sebebi ise Epic Games’in şirket ile oyuncular arasında herhangi bir şey olmamasını istemesidir. Geride bıraktığımız günlerde Fortnite oyununun iOS mobil sürümünün 2 milyon dolar günlük kar ettiği söyleniyordu. Elde edilen bu gelirin yine yüzde 30’u App Store tarafından kesiliyor.

Apple cihazların dışarıdan uygulama yüklemeye izin vermiyor oluşundan dolayı Epic Games, oyunun iOS sürümünü App Store içerisinde yayınladı. Android işletim sistemine sahip cihazlarda ise APK dosyası ile uygulama yüklenebiliyor. Fornite Android sürümü APK dosyasının Epic Games sitesi üzerinden indirileceğini düşünüyoruz. Oyuncuların ortaya çıkacak sahte APK dosyalarından korunmak ve verilerini üçüncü kişilere kaptırmamak için ekstra olarak dikkat etmesi gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019