OyunHaberleri.tv

Fortnite 5. Sezon 4. Hafta Görevleri Ortaya Çıktı

03.08.2018
455
Fortnite 5. Sezon 4. Hafta Görevleri Ortaya Çıktı

Fortnite 5. sezon 4. hafta görevleri ile oyuncular daha fazla battle star kazanabilirler. Bu görevler içerisinde sadece Battle Pass ile yapılabilen ve oyunda seviye atlamak için herkesin yapabileceği ücretsiz görevler mevcut.

Fortnite 5. Sezon 4. Hafta Görevleri

Bu sezonun 4. hafta görevleri oyuncuları biraz zorlayabilir. Ancak oyuncuların bu görevleri yaparken bir hayli eğleneceğinden eminiz. Hatta bir reddit kullanıcısı oyuncuların işlerini kolaylaştırmak için görevlerin yapılacağı yerleri Fortnite haritası üzerinde işaretleyerek paylaştı. Fortnite 5. sezon 4. hafta görev yerleri bulunun Reddit gönderisine bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fortnite 5. sezon 4. hafta görevleri ise şu şekilde;

  • Build Structures: 250 tane yapı inşaa ettiğiniz zaman görevi tamamlamış olacaksınız. İlk bakışta çok zor gibi gözükse de hemen tamamlayacağınız bir görev olacak.
  • Jump through Flaming Hoops: ATK ya da alışveriş arabasıyla yanan çemberlerin içerisinden 5 defa geçmeniz gerekiyor.
  • Eliminate Opponents in Dusty Divot: Dusty Divot isimli bölgede 3 düşman öldürerek bu görevi de aradan çıkartabilirsiniz.
  • Deadl damage to Sniper Riftles to opponents: Keskin nişancı silahıyla rakiplerinize 500 hasar vurmanız istenen bu görev sizi biraz zorlayacak ancak nişan alma yeteneğinizi geliştirecektir.
  • Search chests in Flush Factory: Flush Factory bölgesinde 7 adet gizemli ganimet sandığını açtığınızda görev bitecek. Sandıkların yerleri Reddit üzerinden paylaşıldı oraya göz atabilirsiniz.
  • Pistol Eliminations: Tabanca ile 3 adet düşmanı avladığınız zaman görevi bitirmiş olacaksınız. Aslında zor gibi gözüken fakat oyunun erken dönemlerinde kolayca tamamlayabileceğiniz bir görev.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019