OyunHaberleri.tv

For Honor Kısa Süreliğine Ücretsiz!

03.05.2018
119
For Honor Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Bugüne dek For Honor oyununu oynamak bir türlü nasip olmadıysa, bugünden başlayarak önümüzdeki hafta sonuna kadar bu oyunu ücretsiz olarak indirme fırsatından faydalanabilirsiniz! Oyunun yapımcısı Ubisoft, For Honor’un 3-6 Mayıs tarihleri arasında PC, PS4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz oynanabileceğini duyurdu.

Oyuncular bu süre zarfında oyuna tam erişim sağlayabilecekler. Buna hikaye modu ve tüm multiplayer modları da dahil. Böylece oyuncular isterlerse tek başına, isterlerse de arkadaşlarıyla birlikte For Honor’u oynayabilecekler.

6 Mayıs’tan sonra oyunu satın almak zorunlu

Öte yandan 12 kahramandan oluşan orijinal karakter listesi, oyunun ücretsiz olduğu dönemde dahi For Honor’daki yerini alacak. Ancak 6 Mayıs’tan sonra oyuna kaldıkları yerden devam etmek isteyen oyunculardan For Honor’u satın almaları istenecek. Bunun akabinde oyuncular, Ortaçağ’da geçen For Honor’daki şövalyeleri yönlendirerek zorlu savaşlardan galip dönmeye çalışacaklar.

15 Mayıs’a kadar indirimde

Söz konusu kampanya şimdiden başladı. PS4 ve Xbox One için sabah saat 10’da, PC içinse 18 itibariyle başlayan kampanyada oyuncuların PlayStation Plus ve/veya Xbox Live Gold üyeliğine sahip olması gerekiyor. Ayrıca 15 Mayıs’a kadar For Honor’u tüm dijital oyun mağazalarında yüzde 75 indirimle satın alabilmek de mümkün.

Ücretsiz Haftasonu” kampanyasından faydalanarak oyuna giriş yapan kişilerle grup kurup 5 maçı tamamlayan oyuncular, iki hafta boyunca şampiyon statüsüne kavuşacaklar. Normalde 8,000 çelik değerinde olan bu ünvan, oyuncuların ve takımlarının daha fazla XP kazanmalarını sağlıyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019