OyunHaberleri.tv

For Honor, 15 Milyon Oyuncu Sayısına Ulaştı

11.10.2018
250
For Honor, 15 Milyon Oyuncu Sayısına Ulaştı

Ubisoft’un çoklu oyuncu tabanında şekillenen yapımı For Honor, çıktığı günden bu yana belirli bir kitle tarafından oynanıyor. Kendi hayran kitlesini oluşturarak oldukça başarılı bir çizgi çizen yapım, nitekim bu durumu kanıtlayan yeni bir başarı elde etmiş bulunmakta. Paylaşılan bilgilere göre For Honor oyuncu sayısı 15 milyona ulaştı.

Şimdiye Kadar 15 Milyon Kişi For Honor Oynadı

Kimi zaman bolca olumsuz eleştiri alan bazı zamanlarda ise olumlu yönde yorumlar almayı başaran Fonor Honor, geçtiğimiz yılın şubat ayında satışa sunulmuştu. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için görücüye çıkan yapım, geçen süre boyunca 15 milyon kişi tarafından oynandı.

Oyuna yönelik düşkünlüğü devam eden geniş bir kullanıcı kitlesi hala daha var. Yani For Honor için süreç bitmiş değil. Söz konusu oyuncu sayısına ulaşmada ise oyunun sürekli olarak güncel tutulmasının payı epey fazla denilebilir. Yayınlanan ek içerikler ve güncellemeler neticesinde oynanış süresi arttırıldı. Nitekim For Honor sadık kitlesi bu sayede oyuna bağlı kalabildi.

Yeni Ek İçerik Geliyor

Satışa sunulanı bir yıldan fazla olmasına rağmen ek içerik desteği hala da verilmeye devam ediyor. Konuyla ilgili çalışmalar yapan Ubisoft, 16 Ekim 2018 tarihinde yeni bir güncelleme yayınlayacak. Ek içerikleri beraberinde getirecek olan güncellemenin ücretsiz olması ise epey sevindirici karşılanıyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019