OyunHaberleri.tv

Football Manager 19 Çıkış Tarihi Duyuruldu

06.08.2018
259
Football Manager 19 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Sports Interactive tarafından geliştirilen yeni Football Manager 19 için yayınlanan video ile oyunun çıkış tarihi duyuruldu. Bu sefer önceki oyunlardan çok farklı bir FM 19 ile karşılaşabiliriz.

Football Manager 19 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yaklaşık 2 dakika uzunluğundaki video ile Football Manager 19 oyununun lansman tarihi 2 Kasım olarak duyuruldu. FM 19 en baştan tasarlanmış takım logoları, geliştirilmiş özellikler ve ilk defa aldığı DFL Bundesliga lisansı ile oyunculara daha gerçekçi oyun deneyimi sunacak. Bütün bunları yayınlanan fragmanda açık bir şekilde görebiliyoruz.

Oyundaki sağlık merkezi bu yıl yenilenerek 3 boyutlu oyun motoru ve dinamik sisteme geçiş yapacak. SEGA yeni internet sitesinde Eylül ayının sonlarına doğru oyunla ilgili daha fazla bilgi vermeyi hedefliyor. Oyuncular oyun piyasaya çıkana kadar ön siparişleri yüzde 10 indirimli bir şekilde satın alabilirler. SEGA onaylı satış yerleri aracılığı ile ön sipariş vererek FM 19 satın alan oyuncular lansman gününden iki hafta önce oyunun tam olarak oynanabilir beta sürümüne giriş yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019