OyunHaberleri.tv

FIFA 19 Hayatta Kalma Modu Geliyor

05.08.2018
150
FIFA 19 Hayatta Kalma Modu Geliyor

FIFA 19 piyasaya çıkacak en enteresan futbol oyunu olabilir. Böyle olmasının sebebi ise bir futbol oyunu ile hayatta kalma tarzının birleştirilmesi diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde oyuna bu modunun eklenebileceği konusunda tahminlerimiz vardı artık bu durumdan eminiz.

FIFA 19 Hayatta Kalma Modu Geliyor

FIFA 19 için eklenecek Kick Off modunda oynayacağınız maçlarda herhangi bir hakem bulunmayacak. EA şuanda bu yeni oyun modu için özel olarak geçerli olacak yeni kural setleri hazırlıyor ve bu kural seti içerisinde fauller, offside’lar da dahil olacak. Bu kurallar arasında en ilginç olanı gol attığınız zaman karşı takımdan bir oyuncunun eksilecek olması. Bu da demek oluyor ki o maçı kazanmak için karşıdaki takımı yedi kişiden daha aza düşürmeniz gerekecek.

Yine bu mod için geçerli olabilecek kurallar arasında sadece vole ile atılan goller, ilk önce belli sayıda golü atan kazanır ve sadece belli mesafe uzaklıktan atılan goller geçerli olacak gibi eğlenceli maddeler olabilir. 28 Eylül 2018 tarihinde oyun raflarında yerini alacak FIFA 19 oyununu Origin Access Premier aboneleri önceden oynama şansına erişecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019