OyunHaberleri.tv

FIFA 19’da Sokak Futbolu Olacağı Söylentileri Büyüyor

02.08.2018
165
FIFA 19’da Sokak Futbolu Olacağı Söylentileri Büyüyor

FIFA 19’u yakından takip eden oyuncuların büyük bir kısmı sokak futbolunun EA Sports tarafından oyuna ekleneceğini söylüyor. Bir Twitter hesabında FIFA 19 oyunundaki 5 kişilik takımlarla oynanan mod sayesinde uzun zamandır beklenen sokak futbolunun geri döneceği paylaşıldı.

FIFA 19’da Sokak Futbolu Olacağı Söylentileri Büyüyor

Sokak futbolu söylentilerinin yanı sıra 5’e 5 takımların mücadele edeceği modda gol yiyen takımdan bir oyuncunun oyundan çıkacağı da konuşuluyor. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi durumunda FIFA 19 oyununda hayatta kalma modu olacağı aşikar. FIFA Street kadar inciğine boncuğuna kadar düşünülmese bile oyuna değişik bir hava katacak yeni mod gelecektir. Oyunun ön sipariş fiyatlarının yüksek olması nedeniyle satışları arttıracağını düşündüğümüz bu modun neden duyurulmadığı hakkında herhangi bir fikrimiz yok.

Bütün bunların haricinde FIFA 19 oyunu için geliştirilen kariyer modunda yöneticileri özelleştirebileceksiniz. Ayrıca basın toplantılarına ev sahipliği de yapabileceksiniz. Nintendo Switch sürümü için ultimate veya standart sürümleri de satın alınabilecek FIFA 19, 28 Eylül 2018 tarihinde oyun raflarındaki yerini alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019