OyunHaberleri.tv

Fallout 76’de Yer Alacak Olan Harita Yayınlandı

15.10.2018
359
Fallout 76’de Yer Alacak Olan Harita Yayınlandı

Duyurulduğu ilk andan itibaren merakla beklenen Fallout 76, açıklanan yeni bilgiler ve yayınlanan videolar ile gündeme gelmişti. Nitekim oyunu bekleyen kitleyi her daim sıcak tutan geliştirici, şimdilerde ise yapım adına oldukça önemli bir bilgi paylaşımında bulundu. Fallout 76’nın haritasını paylaşan firma, böylelikle oyunda ne denli büyük bir evrenin bizleri beklediğini gözler önüne serdi.

Fallout 76 Haritası Epey Büyük Olacak

Görsel olarak yayınlanan Fallout 76 haritası, görünüşe bakılırsa epey geniş bir alanı kapsayacak. Nitekim çoklu oyuncu modu üzerine kurulu bir oyunun da büyük bir alanda geçmesi bekleniyordu. Oyuncuların beklentisini karşılamak adına oyunu geniş bir harita üzerine inşa etmeyi ihmal etmeyen geliştirici, böylelikle yapılabilecekleri de fazla tutmayı hedefliyor.

Haritada göze çarpan küçük ancak etkili detaylar var. Örneğin haritanın hangi noktalarda ne temalı içeriklerin ve konuların bizleri beklediğini anlamak mümkün denilebilir. Büyük bir macera sunacak olan oyun, aynı zamanda açık dünya temelinde şekilleniyor. Yani istediğiniz herhangi bir yere adım atabileceksiniz. Tabi rakip oyuncular da işin içerisinde olacağından dolayı oldukça dikkatli hareket etmek gerekiyor.

Fallout 76 Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirilme süreci devam eden Fallout 76, eğer herhangi bir aksilik yaşanmaz ise 14 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmış olacak.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019