OyunHaberleri.tv

Fallout 76 Steam Üzerinden İndirilmeyecek

07.08.2018
120
Fallout 76 Steam Üzerinden İndirilmeyecek

Fallout 76 oyununu bekleyenler için kötü bir haber geldi. Bethesda’nın kendi oyun platformunu yaygınlaştırmak istemesinden dolayı Fallout 76 Steam üzerinden indirilmeyecek. Oyunu oynayabilmek için kendi başlatıcısını indirmeniz gerekecek.

Fallout 76 Steam Üzerinden İndirilmeyecek

Bethesda temsilcisine gelen bir mail için verdiği cevapta Fallout 76’nın BETA deneme sürümü ve tam oyun sürümleri sadece Bethesda.net üzerinden oynanabileceği belirtiyor. Bu gerçekten herkesi şaşırtan bir durum. Çünkü dünya genelinde oyuncuların genelinin bilgisayarlarında Steam kurulu. Böyle bir durum daha öncesinde Fallout Shelter oyunu için de yaşanmıştı. Oyun 2016 Temmuz ayında sadece Bethesda.net üzerinden oynanabilmişti ve daha sonradan 2017 yılında oyun Steam platformuna eklendi.

Fallout 76 Steam'de Olmayacak

Bethesda’nın başka bir planı ise eğer her şey bekledikleri gibi giderse oyuncuların BETA sürecinde ilerledikleri aşamaları tam oyuna aktarmak. Fallout 76 BETA testleri Ekim ayında başlayacak. Oyunu ön siparişle alan herkes Ekim ayında yapılacak BETA için katılım hakkı elde edecek. Ancak bu testlere katılmak için başka şartların olup olmayacağı hakkında şuan için bir bilgimiz yok.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019