OyunHaberleri.tv

Fallout 76 Mikro Ödemeleri İçin Önemli Gelişme

10.10.2018
213
Fallout 76 Mikro Ödemeleri İçin Önemli Gelişme

Bethesda’nın duyurulduğu ilk andan itibaren merakla beklenen oyunu Fallout 76, her ne kadar çoklu oyuncu tabanında şekillenmesiyle belirli bir kitleyi hayal kırıklığına uğratsa da şimdiden popüler yapımlar arasında gösteriliyor. Hal böyle olunca oyuna dair herhangi bir yeni bilginin paylaşılması, doğrudan gündem yaratmayı başarıyor. Şimdilerde yapımın gündemde olmasını sağlayan şey ise mikro ödemeler.

Fallout 76 Mikro Ödemeleri Kozmetik ile Sınırlı Olacak

Konu hakkında yeni açıklamalar yapan Bethesda’nın pazarlama başkanı Pete Hines, oyuncular açısından müjdeli haberi verdi. Buna göre Fallout 76 için geçerli olacak mikro ödemeler, sadece kozmetik ürünler ile sınırlı kalacak. Yani karakterinizin görünüşünü değiştirmek için mikro ödeme sistemini kullanabileceksiniz fakat bu değişiklik, özellik olarak yaşanmayacak. Sadece görüntü ile sınırlı kalacak.

Yüklü miktarda mikro ödemesi yapan bir kullanıcı ile mikro ödeme sistemini henüz kullanmamış kullanıcı arasında bir fark olmayacak. Eğer karakterinizi geliştirmek ve diğer oyunculara oranla daha fazla güçlenmek istiyorsanız görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Böylelikle para harcayan kişinin öne geçmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak.

Oyun İçi Para Satın Alınabilecek

Atom adıyla duyurulan oyun içi para, görünüşe bakılırsa sadece kozmetik ürünlerde kullanılabilecek bir birim olacak. Zira daha önce yapılan açıklamada Atom para biriminin mikro ödemeler vasıtasıyla alınabileceği açıklanmıştı.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019