OyunHaberleri.tv

Fallout 76 İçin Live Action Videosu Yayınlandı

Günümüz oyunlarında sıklıkla tercih edilen live action video modasına Fallout 76 yapımı da ayak uydurmuş bulunmakta. Özellikle reklam ve tanıtım konusunda büyük çaplı bir başarı elde edilmesini sağlayan live action videoları, oyunların gerçek hayata kazandırılmış hallerinden oluşuyor. Gerçek oyuncuların kullanıldığı videolar ile çok daha gerçekçi bir evren ile karşılaşıyoruz. Nitekim Fallout 76 için yayınlanan live action videosunda da benzer durum geçerli.

Tanıtım Niteliğinde Yeni Video

Oyun adına profesyonel bir şekilde hazırlanan live action videosu, tanıtım niteliğinde olduğu gibi oyuna dair farklı unsurları da görme fırsatı sunuyor. Özellikle oyunun geçtiği evrende nelerin yaşandığını gerçeğe uyarlanmış bir şekilde görmek mümkün oluyor.

Sadece bahsi geçen noktaları barındırmakla kalmayan video, özellikle kullanılan şarkı ile birlikte işin eğlence noktasına da vurgu yapılmasını sağlıyor. Fallout evrenine dahil olan oyuncular ile hazırlanan videoyu haberimizin sonundan izleyebilirsiniz. 1 dakika uzunluğunda olan video, oyunda karşımıza çıkacak düşman tipleri hakkında da izlenim yaratıyor.

Fallout 76 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Bethesda tarafından geliştirilmekte olan Fallout 76, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlanıyor. Çoklu oyuncu tabanında karşımıza çıkan ve seriye yeni bir soluk getirmesi beklenen yapım, bir aksilik yaşanmaz ise 14 Kasım 2018 tarihinde oynanabilir olacak. Oyunu şimdiden ön sipariş ederek satın alabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019