OyunHaberleri.tv

Fallout 76 İçin 50 Dakikalık Video Paylaşıldı

08.10.2018
184
Fallout 76 İçin 50 Dakikalık Video Paylaşıldı

Duyurulduğu ilk andan itibaren merakla beklenen oyunlar arasına giren Fallout 76, yayınlanan yeni oynanış videosu ile gündemde. Çoklu oyuncu temelinde şekilleneceğinden ötürü oyunun nasıl bir oynanışa sahip olacağı epey merak ediliyordu. Nitekim 50 dakikalık yeni video, bu merakı büyük oranda ortadan kaldırıyor. Özellikle multiplayer tabanının nasıl şekillendiğini görmek söz konusu video ile mümkün oluyor.

Karakter Özelleştirme ve Daha Fazlası

Fallout 76, her ne kadar çok oyunculu bir oyun olarak tasarlanıyor olsa da Fallout havasını yaşatmayı sürdüreceğe benziyor. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi ise detaylı karakter özelleştirme olarak gösterilebilir. Nitekim 30 dakikalık videonun ilk kısmı da karakter kişiselleştirme seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Diğer oyuncular ile girilecek olan mücadele, karakter özelleştirmenin yanında bölgenin oluşturulması ve yönetilmesi gibi önemli detaylar da söz konusu oynanış videosunda yer alanlar arasında bulunuyor. Oyuna yakından bakma fırsatı sunan video, ayrıca merak edilen konuların başında yer alan oyun içi para birimini de görme şansı sunuyor.

Zorlukları Tamamlayarak Gelişim Sağlayın

Oyunda bulunan meydan okumalar tamamlanarak oyun içi para kazanılabilecek. Tabi bu para için farklı kaynaklar da bulunacak. Elde edilen para ile özelleştirme ve geliştirme gibi seçeneklerden tam anlamıyla faydalanılabilecek. Böylelikle oyun çok daha zevkli bir hale geliyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019