OyunHaberleri.tv

Fallout 76 Betasında Sorunlar Yaşanıyor

31.10.2018
345
Fallout 76 Betasında Sorunlar Yaşanıyor

Bir süre önce beta sürecine giren ve sayılı oyuncu tarafından oynanmaya başlanan Fallout 76, ne yazık ki pek de güzel anılmıyor. Daha önce konuyla ilgili paylaşımda bulunan geliştirici firma, oyunun henüz betada olmasından ötürü çeşitli hataların bulunabileceğine dikkat çekmişti. Görülen o ki Fallout 76, bünyesinde epey sorunlar barındırıyor.

Oyunun Tekrar Yüklenmesi Gerekti

Fallout 76 PC sürümü, ne yazık ki epey büyük bir problemle geldi denilebilir. Paylaşılan bilgilere göre geniş bir kullanıcı kitlesinin etkilendiği oyun hatası, Fallout 76’nın tekrar kurulmasına yol açtı. Bethesda Launcher kaynaklı olduğu söylenen hata, yavaş indirme hızı ve yüksek dosya boyutu gibi unsurlar neticesinde epey zorlu anlar yaşattı denilebilir.

Söz konusu hata ve oyunda bulunan buglar gibi nedenlerden dolayı yeni bir karar alan Bethesda, oyunun yarınki betasını 8 saat daha uzatma kararı aldı. Fallout 76’yı tekrar yüklemek zorunda kalan ve bu nedenle saatlerce betaya katılamayan oyuncular için oldukça güzel bir gelişme yaşandı denilebilir.

Fallout 76 Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirilmekte olan Fallout 76, eğer herhangi bir aksilik çıkmaz ise 14 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak. Oyunda bulunan hatalar düşünülecek olursa bu denli kısa bir sürede tüm hataların ortadan kalkmayacağına dair bir endişe oluşabiliyor. Bunun için Fallout 76’nın ilk incelemelerini görmemiz gerekiyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019