OyunHaberleri.tv

Fallout 76 Betası Bugün Başlıyor

24.10.2018
144
Fallout 76 Betası Bugün Başlıyor

Fallout serisine yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Fallout 76, bugün itibariyle beta sürecine giriyor. Oyunun var olan sürümünü deneme fırsatı yakalayacak olan oyuncular, beraberinde yapımın nasıl olacağını da görme şansı elde edecek. Konu ile ilgili paylaşım yapmayı ihmal etmeyen geliştirici firma, betaya katılacak oyuncuları uyardı. Buna göre betada hatalar bulunuyor. Twitter üzerinden açıklamada bulunan yapımcı, oyunun henüz bitmediğini ve bu nedenle hatalar ile karşılaşılabileceğini ve olağanüstü problemlerin oluşabileceğini belirtti. Eğer betaya katılmayı düşünüyorsanız bu durumu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Xbox One İçin Beta Süreci Başlıyor

Fallout 76 betası, oyunu kutulu veya dijital olarak ön sipariş eden kullanıcılar için bugün başlıyor. Xbox One için geçerli olan beta, 30 Ekim itibariyle PlayStation 4 ve PC platformları için de kapılarını açacak. Bahsi geçen açıklamada ise oyunun geliştirilme sürecinde olduğuna vurgu yapıldığından dolayı aslında son derece mantıklı bir durum ile karşı karşıyayız. Zira beta süreci, oyundaki hataların gün yüzüne çıkmasını sağlamak ve gelen geri bildirimler neticesinde yapımı çok daha sorunsuz bir hale getirmek için düzenleniyor. Hal böyle olunca problemlerin yaşanma ihtimali yadsınamaz bir gerçek haline geliyor.

Eğer sorunlar ile karşılaşmak canınızı sıkıyorsa betayı es geçmeyi düşünebilirsiniz. Hali hazırda çıkış sürecine 1 aydan daha kısa bir süre kalan Fallout 76, son dakika bir aksilik yaşanmaz ise 14 Kasım 2018 tarihinde oynanabilir olacak.

Betadaki İlerlemeniz Kaydedilecek

Bugün itibariyle başlayan betada tüm ilerlemeniz kaydedilecek. Yani Fallout 76’nın tam sürümünü oynamaya başladığınızda betada kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Kullanıcıların tüm ilerlemelerinin ana oyuna aktarılacağını dile getiren geliştirici firma, bu sayede betanın önemini de ortaya koymuş oldu.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019