OyunHaberleri.tv

Eastshade Çıkış Tarihi Açıklandı!

11.01.2019
91
Eastshade Çıkış Tarihi Açıklandı!

Açık dünya oyunlarıyla arası iyi olanları sevindirecek bir haber geldi. Yapımını bir çok kişinin merakla beklediği Eastshade oyunu için çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Oyunu bir çok oyuncu sabırsızlıkla bekliyordu. Çünkü 5 yıl önce yapımına başlanan oyunun bu kadar gecikmesi beklenmiyordu. Aksiyon – Macera türünde olan Eastshade oyununu bekleyenlerin büyük ilgisi ise grafik tasarım üzerine. Oyun, grafikleriyle adından çok sık ettirecek gibi!

Eastshade Çıkış Tarihi

Yapımcı firmanın resmi Twitter hesabından açıklanan gönderiye göre Eastshade çıkış tarihi 13 Şubat 2019. Oyunun hikayesinde takip edenlerin bildiği gibi keşif ve bulmacalar fazlasıyla önemli. Gezmeyi seven bir ressamın hayatını konu alan oyunu merakla bekliyoruz.

Eastshade Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve daha üstü işletim sistemleri /64bit
  • İşlemci: 64 bit / Intel i5-750
  • Bellek/Ram: 6 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 560TI / Radeon HD 6950
  • DirectX: 11
  • HDD: 2 GB Depolama Alanı

Çok yüksek bir sistem gereksinimi istemeyen oyunumuz grafikleriyle bir çok otoriter inceleme sitesinden tam not almayı başardı. Fakat oyunların her zaman görsel sunumlarda olduğu gibi güzel gözükeceğinin bir garantisi yok. Optimizasyon konusunda oyunun iyi olduğunu sistem gereksinimlerine bakarak söyleyebilmek mümkün.

Eastshade oyununun karşımıza ilk çıkacak sürümü PC için. Konsol içinde çalışmaların yapıldığını belirten firma tam bir tarih vermekten kaçındı.

Oyunun Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/715560/Eastshade/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019