OyunHaberleri.tv

EA Access’e Yeni Oyunlar Ekleniyor

09.10.2018
154
EA Access’e Yeni Oyunlar Ekleniyor

EA Games tarafından hayata geçirilen ve bir anda geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran EA Access servisi, her geçen gün yeni oyunlar edinmeye devam ediyor. Üstelik sadece eski oyunlar ile sınırlı kalmayan servis, kimi zaman yeni oyunları da bünyesine katıyor. Şimdilerde ise 3 farklı oyun servise eklenecek.

EA Access Oyunları Artıyor

10 Ekim 2018 tarihi itibariyle EA Access servisine dahil olacak oyunlara aşağıdan göz atabilirsiniz. Klasikler arasına girmeyi başaran yapımlar neticesinde oyun kütüphanenizi genişletebilir ve farklı hikayelerin peşinden gidebilirsiniz. Üstelik grafik anlamında da tatminkar bir deneyim sunan söz konusu yapımlar, oldukça eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor.

Eğer EA Access üyeliğiniz bulunuyor ise söz konusu oyunlara herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Doğrudan indirebileceğiniz oyunlar, konsol üzerinden rahatlıkla oynanabilir oluyor. Xbox One’ın en beğenilen servisleri arasında yer alan ve PS4 ile karşılaştırma esnasında her daim öne çıkan EA Access, ayrıca tasarrufa geçmeyi de sağlıyor.

EA Access Üyelik Fiyatları

EA Access servisine üye olmak istiyorsanız bunun için aylık 12 TL ödemeniz gerekiyor. Aylık değil de yıllık olacak şekilde üyelik oluşturmak isterseniz de servis için ödemeniz gereken yıllık ücret 65 TL oluyor. Her yıl 65 TL ödeyerek çeşitli oyunların yanı sıra son çıkan EA oyunlarına da erişebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019