OyunHaberleri.tv

Dying Light Battle Royale Modu Ücretsiz Oynanabilecek

20.08.2018
169
Dying Light Battle Royale Modu Ücretsiz Oynanabilecek

Techland isimli oyun şirketinin geliştirdiği hayatta kalma aksiyon oyunu Dying Light‘ın Battle Royale modu ücretsiz olarak oynanabilecek. Dying Light Battle Royale modu 25 ila 26 Ağustos tarihleri arasında ilk beta testlerini gerçekleştirecek.

Dying Light Battle Royale Modu Ücretsiz Oynanabilecek

Dying Light: Bad Blood adında ayrı bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Dying Light’ın Battle Royale modunun erken erişim sürecine 20 dolar ödeyerek katılabileceksiniz. Bu mod ilerleyen zamanda tam sürüme geçtiği zaman ise ücretsiz olarak oynanabilecek. Erken erişim sürecine katılan oyuncular bu moda özel olarak oyun içinde kullanabilecekleri fazladan ekipman ve oyun içi parayı elde edecekler.

Dying Light’ın Battle Royale modu ücretsiz olana kadar oyunu erkenden test edip ekstra eşyalar almak kulağa mantıklı geliyor. Oyuncular Battle Royale modunda 12 farklı oyuncuyla birlikte zombilere karşı mücadele verecekler. Bu moddaki asıl amaç zombiler ve diğer oyuncular arasından sıyrılıp harap edilmiş şehirde hayatta kalmayı başaran son kişi olmak. Birbirinden tehlikeli ve güçlü zombilerle uğraşırken hayatta kalmak oldukça zor bir iş olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019