OyunHaberleri.tv

Dying Light 2 İçin Önemli Bir Bilgi Paylaşıldı

16.10.2018
287
Dying Light 2 İçin Önemli Bir Bilgi Paylaşıldı

Açık dünya üzerine kurulu olan ve aksiyon ile korku gibi ögeleri birlikte harmanlayan Dying Light 2, geliştirilme sürecinde. Bir süre önce resmi olarak duyurulan yapım, geniş bir kitle tarafından heyecanla bekleniyor. Nitekim oyun adına ortaya çıkan yeni bilgiler, bir anda gündem yaratmayı başarıyor. Bunun son örneği ise kısa bir süre önce yaşandı.

Seçimlerimiz Hikayenin Gidişatını Etkileyebilecek

Paylaşılan bilgilere göre Dying Light 2 oyuncuları, hikaye boyunca verdikleri kararlar neticesinde gidişatı büyük oranda değiştirebilecekler. Daha önce hikaye anlatımına bir hayli önem verdiklerini dile getiren yapımcı, anlaşılan işleyiş ve hikaye sarmalı gibi noktalarda titizlikle hareket ediyor.

Sert yasaların bulunacağı oyun evreninde cezalar bir hayli ağır olacak. Üstelik yönetimin nasıl bir tavır takınacağı ve hayatta kalanların bunlara olan tepkileri nasıl olacak merak konusu. Karşılaşılan karakterler ile girilen diyaloglar ve seçimler, elde edilecek olan kutuların şekillenmesine dahi yol gösterebilecek. Bu nedenle oyuncunun son derece dikkatli bir şekilde seçim yapması gerekiyor.

Dying Light 2 Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için duyurulan Dying Light 2, ne yazık ki henüz resmi çıkış tarihine kavuşmuş değil. Oyun hakkında çeşitli detaylar paylaşan yapımcı, çıkış tarihini ise gizli tutmaya devam ediyor. Ancak beklentiler, oyunun gelecek yıl içerisinde satışa sunulması yönünde.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019