OyunHaberleri.tv

Dreams Oynanış Videosu Yayınladı

Dreams İçin Heyecan Verici Bir Video Yayınlandı

PlayStation 4 platformuna özel bir şekilde geliştirilen Dreams, yayınlanan yeni oynanış videosu ile gündemde. Grafik yapısı ve oynanış ögeleri ile dikkatleri üzerine çeken yapım, exclusive olmasıyla da merakla beklenen oyunlar arasında yer almayı başarıyor. Oyuna dair yayınlanan yeni video, hikaye moduna odaklanıyor.

Dreams İçin 16 Dakikalık Yeni Video

Gelişmeye açık bir ortamda tüm kontrolün kullanıcıda olmasını sağlayan oyun, hayal gücünü zorlayıcı bir yapıya bürünüyor. Düşleri keşfetmeyi ve onların içerisinde gezmeyi sağlayan oyun, bu sayede özgün bir yapıyı benimsemeyi başarıyor. Özellikle alışagelmiş oyun yapısından uzaklaşmak isteyenlerin Dreams’i epey seveceği düşünülüyor.

Media Molecule tarafından geliştirilmekte olan yapım, ödüllü ekibin ellerinden çıkacak. Bu nedenle oyuna dair beklentilerin bir hayli fazla olduğu söylenebilir. Özellikle özgün ve sıradan oyunlara oranla daha farklı bir atmosfer yapısının beklendiği bir gerçek. Yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda oyunun farklılığını görmek mümkün oluyor. Oynanış elementlerinin yanı sıra daha çok sunacağı atmosfer ile kendi farkını ortaya koymaya hazırlanan oyun, düşlerin içinde oynama vaadiyle geliyor.

Dreams Çıkış Tarihi

Geliştirilme süreci devam eden Dreams yapımının gelecek yıl satışa sunulması bekleniyor. Henüz geliştirici ekip tarafından yapılmış resmi bir çıkış tarihi duyurusu bulunmuyor. Yıl bitmeden gelecek olan beta ise oyuna dair daha fazla izlenim yaratacak. Ayrıca çıkış sürecinin beta neticesinde daha sorunsuz geçmesi bekleniyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019