OyunHaberleri.tv

Dragon Quest Builders 2 Batı Çıkış Tarihi

01.11.2018
728
Dragon Quest Builders 2 Batı Çıkış Tarihi

Finansal sonuçlarını açıklayan Nintendo, bu esnada Dragon Quest Builders 2 için oldukça önemli bir bilgi paylaşımında bulundu. Türü seven oyuncuların heyecanla bekledikleri oyunun batı ülkelerinde ne zaman oynanabilir olacağı belli oldu. Ancak burada bir parantez açmak gerekiyor. Nintendo, yaptığı finansal açıklamalarda oyunun net çıkış tarihini ne yazık ki paylaşmadı. Yapımın batı ülkelerinde hangi yıl oynanabilir olacağını öğrendik diyebiliriz.

2019 Yılı İçerisinde Oynanabilir Olacak

PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformları için geliştirilmekte olan Dragon Quest Builders 2, Japonya bölgesinde 20 Aralık 2018 tarihi itibariyle oynanabilir olacak. ABD ve Avrupa bölgelerinde yaşayan oyuncular ise ne yazık ki biraz daha beklemek zorundalar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Nintendo, Dragon Quest Builders 2’nin batı ülkelerine 2019 yılında geleceğini açıkladı. Oyunun batı bölgesindeki dağıtımcılığını muhtemelen Square Enix üstlenecek. Bunun yanı sıra gelecek yılın hangi ayında veya hangi gününde oyunun oynanabilir olacağı bilinmiyor. Nintendo, çıkış tarihi için gelecek yıla işaret etmiş olsa da net bir bilgi paylaşımında bulunmadı.

Multiplayer Desteği Sunacak

Dragon Quest Builders 2, herhangi bir aksilik yaşanmaz ise çoklu oyuncu modu desteği sunacak. Bu sayede daha farklı bir oynanış deneyimi sunması beklenen yapımın multiplayer desteği neticesinde oynanış süresini daha da uzatması bekleniyor. Daha fazla bilgi için gözler Square Enix’e dönmüş vaziyette.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019