OyunHaberleri.tv

Diablo 4 Çok Yakında Tanıtılabilir Hazır Olun!

07.10.2018
206
Diablo 4 Çok Yakında Tanıtılabilir Hazır Olun!

Gelecek ay düzenlenecek olan Blizzcon etkinliği için şimdiden nefesler tutulmuş durumda. World of Warcraft’tan Overwatch yapımına kadar pek çok Blizzard oyunu için yeniliklerin duyurulması bekleniyor. Bunların haricinde heyecan verici bir tanıtıma da imza atacağı düşünülen geliştirici firmanın Diablo 4’ü duyuracağı konuşuluyor. Bu duruma kaynaklık eden en büyük faktör ise etkinlik için yayınlanan takvim oluyor.

Diablo What’s Next Paneline Hazır Olun

Her daim büyük ve etkileyici açılışları seven Blizzard, nitekim en kalabalık etkinlik saatinde büyük duyurular düzenleyebiliyor. Etkinlik takvimine bakıldığında da What’s Next etkinliğinin göze çarptığı söylenebilir. Diablo panelinin ilk sayfasında gözüken What’s Next saati, serinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmış durumda. Birçok kişi, Diablo 4’ün artık kesin bir şekilde geldiğini düşünüyor.

Daha önce ortaya çıkan bilgilerde hali hazırda Blizzard’ın büyük projeler üzerinde çalıştığı belirtilmişti. Tüm bu detaylar birleştirildiğinde ise Diablo 4 iddiası daha da güçleniyor. Tabi beklentilere karşılık Blizzard daha farklı bir sürpriz de yapabilir.  Bu noktada ne yazık ki elimizdeki verileri yorumlamaktan öteye geçemiyoruz.

Blizzcon Etkinliği Ne Zaman?

Yapılan duyuruya göre Diablo 4 için en net bilgiye Blizzcon etkinliğinde ulaşabileceğiz. Nitekim bunun için 3 Kasım 2018 tarihine beklemekten başka çaremiz yok. Tabi bu tarihe kadar farklı bilgilerin paylaşılması veya sızıntı olarak ortaya çıkması da mümkün denilebilir. Bekleyip göreceğiz.

Daha fazla bilgi için oyunhaberleri ‘ni takipte kalın.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019