OyunHaberleri.tv

Devil’s Hunt Oynanış Videosu Yayınlandı

09.08.2018
105
Devil’s Hunt Oynanış Videosu Yayınlandı

Devil’s Hunt oyunu için Gamescom 2018 oyun fuarına özel oynanış videosu yayınlandı. Aksiyon ve savaşın son bulmayacağı Devil’s Hunt oyunu PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için halen daha geliştirme aşamasında. Oyunun çıkış tarihi tam olarak bilinmese de 2019 yılı içerisinde piyasaya çıkış yapacağı düşünülüyor.

Devil’s Hunt Oynanış Videosu Yayınlandı

Layopi Games tarafından geliştirilen Devil’s Hunt’ın oynanış dinamiklerini oyunculara gösteren video paylaşıldı. Oyunun hikaye yapısıyla ilgili tam olarak bir bilgi yok ancak ana karakterimiz Desmond ile şeytanlar veya melekler arasında bir seçim yapmamız gerekecek. Devil’s Hunt oyunundaki zaman geçişi cehennem ve modern Amerika arasında gerçekleşecek.

Yayınlanan 2 dakikalık videoda Desmond karakteriyle birlikte yumruklarımızı konuşturduğumuzu görüyoruz. Ana karakterimiz tehlikeli gizli güçlerini düşmanları üzerinde kullanıyor. Bir diğer deyişle Desmond’un oyun boyunca insan ve şeytan formu arasında değiştiğini göreceğiniz. Devil’s Hunt oyununun Gamescom 2018 oyun fuarında izleyiciler üzerinde nasıl bir etki bırakacağını merak ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019