OyunHaberleri.tv

Devil May Cry 5 İçin Heyecan Verici Yeni Video

08.10.2018
190
Devil May Cry 5 İçin Heyecan Verici Yeni Video

Duyurulduğu ilk andan itibaren büyük bir heyecan yaratan Devil May Cry 5, özellikle serinin hayranları tarafından uzun yıllardır bekleniyor. 4. oyunun satışa sunulmasından bu yana bir hayli süre geçti. Haliyle yeni oyunun gelmesi için yaşanan beklenti, oldukça normal karşılanabilir. Şimdilerde ortaya çıkan yeni oynanış videoları ile gündemde olan yapım, oldukça ilgi çekici duruyor.

Dante, Şapkasını Silah Olarak Kullanabilecek

Serinin ana odak noktasında yer alan Dante karakteri, hiç şüphesiz oyun dünyasının en sevilen karakterleri arasında yer alıyor. Nitekim Devil May Cry 5 ile geri dönen Dante, çok daha gelişmiş bir halde olacak. Üstelik pek çok objeyi silah olarak kullanabilecek olan Dante, şapkasıyla dahi düşmana saldırabilecek.

New York Comic-Con etkinliği esnasında çekilen video, oyuna dair yeni görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Buna göre sevilen karakterimiz Dante, mücadele esnasında şapkasını kullanarak düşmana saldırabilecek. Büyük oranda hasar oluşturan şapka, aslına bakılırsa renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor da denilebilir.

Devil May Cry 5 Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için Capcom tarafından geliştirilmekte olan yapım, eğer bir gecikme yaşanmaz ise 8 Mart 2018 tarihinde satışa sunulacak. Dağıtımcılığını da Capcom’un üstlendiği oyun, yeni nesil grafikler, etkileyici oynanış yapısı ve sürükleyici hikaye gibi özellikler ile birlikte geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019