OyunHaberleri.tv

Destiny 3 Yapım Aşamasında mı?

25.10.2018
444
Destiny 3 Yapım Aşamasında mı?

Oyun dünyasının önemli serilerinden biri haline gelen Destiny, şu sıralar ikinci halkasıyla büyük bir kitle tarafından oynanıyor. Geliştirici firma, yeni ek paketler ile birlikte oyunu güncel tutmayı sürdürüyor. Özellikle son çıkan Destiny 2 genişleme paketi Forsaken ile önemli yenilikler kazanan yapım, şimdilerde ise bir sonraki halkası ile gündemde. Ortaya atılan iddialara göre Destiny 3, geliştirilme aşamasında. Oyun için şimdiden kolları sıvayan geliştirici firma, kapalı kapılar ardında oyun adına çeşitli çalışmalar yapıyor. Üstelik iddialar bununla sınırlı kalmıyor. Destiny 3 için farklı detaylar ortaya çıkmış durumda.

Çok Daha Zor Bir Oyun Olacak

İddialara göre yeni oyun, çok daha hardcore bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Rol yapma ögeleriyle harmanlanarak satışa sunulacağı dile getirilen Destiny 3 için daha derin ve daha sert bir oyun tanımlaması yapılıyor. RPG ve online taban üzerine inşa edilecek olan yapımda karşımıza derin ögeler çıkacak. Nitekim bu ögelerin çok daha kişiselleştirilebilir ayarlar üzerinden yapılacağını tahmin etmek mümkün. Destiny 2 ile kıyaslandığında daha zor bir oyun olacağı belirtilen Destiny 3, böylelikle oyunculara zorlu dakikalar yaşatabilecek.

Bahsi geçen iddiaları gerçekçi kılan en büyük faktör ise kaynak oluyor. Aynı kaynak, daha önce Destiny 2 Forsaken için çeşitli bilgiler paylaşmış ve bu bilgiler doğru çıkmıştı. Bu nedenle Destiny 3 için sızan bilgilere de yüksek oranda doğru tanımlaması yapılıyor. Buna rağmen resmi bir bilgi söz konusu olmadığı için sızan her türlü detaya temkinli yaklaşmak gerekiyor.

Ne Zaman Satışa Sunulacak?

En çok merak edilen bir diğer konu ise elbette Destiny 3’ün ne zaman satışa sunulacağı konusu oluyor. Oyunun nasıl bir yapım olacağı iddialar olarak gündeme gelse de ne yazık ki çıkış tarihi ile ilgili bir iddia henüz bulunmuyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019