OyunHaberleri.tv

Destiny 2 Forsaken Satın Almanın Tam Zamanı

18.10.2018
277
Destiny 2 Forsaken Satın Almanın Tam Zamanı

Son zamanların en önemli oyun serisinden biri haline gelen Destiny, içerdiği ögeler ile birlikte kendisine hayran kitlesi yaratmayı başardı. Her ne kadar ikinci oyun ile eleştiri alan seri, buna rağmen yeni genişleme paketi ile durumu düzeltmişe benziyor. Destiny 2 Forsaken çıktığı günden bu yana eski popülerliğini kazanan oyun, şimdilerde ise henüz Forsaken’ı satın almamış olan oyunculara güzel bir fırsat sunuyor.

Tüm Paketler İçinde Yer Alıyor

Bundan öncesinde Forsaken’ı satın almak için daha önce çıkmış olan DLC’leri satın almanız gerekiyordu. Genişleme paketi 1 ve 2’nin gerekli olduğu Forsaken’de bu zorunluluk ortadan kalktı. Bugün itibariyle aktif hale gelen karar neticesinde önceki ek paketleri satın almanıza gerek yok.

Sadece Forsaken paketini satın alarak çıkmış olan tüm ek içeriğe erişebilirsiniz. Bu sayede büyük oranda tasarruf yapma imkanı sunan geliştirici firma, Forsaken’ı hali hazırda satın almış oyunculara ise çeşitli hediyeler sunuyor. Bugün itibariyle oyunculara çeşitli madalyonlar ve karakter hareketleri verilecek.

Yeni Etkinlik Başlıyor

16 Ekim yani bugün itibariyle aynı zamanda yeni bir etkinlik de başlıyor. Lost of Event sayesinde oyunu çok daha sıcak tutacak olan geliştirici firma, oyundan uzaklaşmış olan oyuncuları da kendisine çekmeyi hedefliyor. Etkinlik kapsamında karakterinize maske takabilecek ve daha farklı bir görünüm elde edebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019