OyunHaberleri.tv

Days Gone İçin Üzücü Haber

19.10.2018
328
Days Gone İçin Üzücü Haber

PlayStation 4 platformu için geliştirilmekte olan Days Gone, ne yazık ki ertelenme ile karşı karşıya. Uzun bir süredir geliştirilme sürecinde olan oyun, daha önce verilen çıkış tarihinde ne yazık ki satışa sunulamayacak. Konu ile ilgili yeni bir açıklama yapan Sony, üzücü haberi verdi: 2 aylık bir gecikme söz konusu.

Days Gone Çıkış Tarihi

Konu hakkında açıklama yapan Sony Interactive Entertainment Amerika Pazarlama Başkanı Asad Qizilbash, erteleme haberini ilk ağızdan verdi. Days Gone yapımını oyun dünyası açısından oldukça yoğun geçecek olan şubat ayından nisan ayına erteleme kararı aldıklarını belirten Qizilbash, yeni çıkış tarihinin 26 Nisan 2019 olarak belirlendiğini dile getirdi.

Eğer ertelenme yaşanmasaydı Days Gone’ı 22 Şubat 2019 tarihinde oynamak mümkün olacaktı. Ertelenme sonrası ise 2 aylık bir gecikmeyle oyuna kavuşacağız. Bu süre zarfında oyunun geliştiricisine ek bir zaman dilimi sunulacağına dikkat çeken Qizilbash, oyunun daha da cilalanacağını belirtti. Geliştirici için oyun üzerinde çalışmak için 2 aylık ek bir süre daha olacak.

Açık Dünya ve Zombi Bir Arada

Bend Studio tarafından sadece PS4 adına hazırlanan oyun, exclusive oyunlar çatısı altında satışa sunulacak. Türkçe altyazı desteğiyle birlikte geleceği belirtilen oyun, bu sayede ülkemizde geniş bir kitleye ulaşma potansiyeline sahip. Açık dünya ve zombi ögeleriyle harmanlanarak hazırlanan yapımda ayrıca aksiyon unsurları da bulunacak.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019