OyunHaberleri.tv

Darksiders 3’ün Ek İçerikleri Şimdiden Belli Oldu

13.10.2018
390
Darksiders 3’ün Ek İçerikleri Şimdiden Belli Oldu

İlk olarak Xbox 360 ve PS3 gibi bir önceki nesil için satışa sunulan Darksiders, kendisine belirli bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı. Nitekim bir seriye dönüşen yapım, ardından ikinci halkasıyla gündeme geldi. Satış konusunda başarı elde eden geliştirici firma, şimdilerde ise Darksiders 3 için kolları sıvamış durumda. Hatta oyunun ek içerikleri şimdiden belli oldu.

Darksiders 3 İçin Farklı DLC’ler Yolda

Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirmekte olan Gunfire Games, yapımın satışa sunulduktan belirli bir süre sonra kavuşacağı indirilebilir içerikleri açıkladı. Buna göre The Crucible ve Keepers of the Void adlarında 2 yeni ek içerik göreceğiz.

The Crucible, dalga dalga gelen düşmanlar ile savaşmamızı gerektirecek. Zorlu ve aksiyon dolu bir maceranın yer alacağı ek içerikte aynı zamanda yeni ve benzersiz ödüller ile eşyalar bulunacak. Oynanış süresini uzatacak olan diğer ek içerik Keepers of the Void ise bir görev içerecek. Görev başarıyla tamamlanır ise karakterimiz yeni bir silaha ve güçlü bir zırha erişme imkanı bulacak.

Darksiders 3 Çıkış Tarihi

Geliştirilme süreci devam etmekte olan Darksiders 3, herhangi bir aksilik yaşanmaz ise 27 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulmuş olacak. Bahsi geçen ek içerikler için ücret ödemek istemezseniz oyunun Deluxe Edition veya Blades & Whip Edition sürümlerinden herhangi birini satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019