OyunHaberleri.tv

Darksiders 3 Bulmacalarıyla İlgili Video Yayınladı

01.08.2018
125
Darksiders 3 Bulmacalarıyla İlgili Video Yayınladı

Gizemli bulmacalar ve sürekli aksiyonun olduğu rol yapma oyunu Darksiders 3, Kasım ayında çıkış yapacak. Oyun çıkmadan önce Darksider 3 geliştiricileri oyundaki bulmacalarla ilgili video yayınladılar. Oyunu ön sipariş vererek almak isteyenlerin 269 TL’yi gözden çıkartması gerekiyor.

Darksiders 3 Bulmacalarıyla İlgili Video Yayınladı

Geliştirici ekipte görevli iki kişi Darsiders 3 oyunu piyasaya çıkmadan önce yayınladıkları videoda oyunculara bulmacaların çözülme sistemini anlattılar. Videonun en başında bulmacada ilerlemek için çevredeki örümcek ağlarının bomba böceğiyle yakılabileceğinden bahsediliyor. Ağları yok etmek için bomba böceğine vurmanız veya onu beslemeniz gerekiyor. Beslediğiniz bomba böcekleri alevle dolu oluyor ve elinize alıp örümcek ağının üstüne fırlattığınız zaman orayı yakıyor. Bir sefer bomba böceğini besleyip ağa fırlattığınızda o böcek tamamen yok oluyor.

Etrafınızda iki tane örümcek ağı varsa bir tane daha bomba böceği bulmalısınız. Bomba böcekleri ağın üzerinde patlarken çok yakında durursanız canınız azalacaktır. Videonun ilerleyen kısımlarında 3 tane kılıç toplamanız gereken bir bulmacayı görüyoruz. Bulmacayı çözmek için gerekli kılıçları kendi silahımız gibi kullanabiliyor olmamız dikkatimizi çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019