OyunHaberleri.tv

Cyberpunk 2077’nin Kuzey Amerika Dağıtımcısı Belli Oldu

04.10.2018
151
Cyberpunk 2077’nin Kuzey Amerika Dağıtımcısı Belli Oldu

The Witcher serisi ile neredeyse tüm oyuncuların kalbinde taht kuran CD Projekt RED, şimdilerde Cyberpunk 2077 adını verdiği yeni oyunu üzerinde çalışıyor. Duyurulduğu ilk andan itibaren merak uyandıran yapım, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan oynanış videoları ile takipçilerini daha da heyecanlandırdı. Büyük bir heyecanla beklenen oyun, şimdilerde ise farklı bir haber ile gündemde.

Cyberpunk 2077’in ABD Dağıtımı Warner Bros’a Emanet

Yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077’nin Kuzey Amerika bölgesindeki dağıtımı ve tanıtımı, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılacak. Piyasanın deneyimli isimlerinden Warner Bros, aynı zamanda kendi çatısı altında geliştirilen oyunların dağıtımını üstlenmesiyle biliniyor.

Daha önce The Witcher 2: Assassins of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt yapımlarının Kuzey Amerika dağıtımcılığını üstlenen Warner Bros. Interactive Entertainment, anlaşılan uzun bir süre daha CD Projekt RED ile olan yakınlığını koruyacak. Daha şimdiden kendisine büyük bir kitle edinen Cyberpunk 2077, merakla beklenen oyunların başında yer alıyor. Hal böyle olunca potansiyel satış miktarının da fazla olacağını tahmin etmek zor değil.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

RPG ve açık dünya ögeleri üzerine kurulu olan Cyberpunk, aynı zamanda birinci bakış açısı sunacak. Deneyimli ellerden çıkacağı için oyunun özgün ve bir o kadar da çarpıcı olması bekleniyor. Xbox One, PS4 ve PC platformları için geliştirilme süreci devam eden oyunun ne yazık ki resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Beklentiler 2019 yılına işaret ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019