OyunHaberleri.tv

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

09.10.2018
148
Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

Son yılların merakla beklenen oyunları arasında yer alan Cyberpunk 2077, bilindiği üzere uzun bir süredir geliştirilme sürecinde. Sadece ufak bir tanıtım videosu eşliğinde duyurulan ve ardından sessizliğe gömülen oyun, geçtiğimiz E3 fuarında gölgesinden çıkarak adeta büyülemişti. Şimdilerde ise oyuna dair çok daha heyecan verici bir olay yaşandı.

Cyberpunk 2077 İçin Türkçe Desteği Onaylandı

Oyunun dağıtımcılığını üstleneceğini belirten Bilkom, bunun yanında sevindiren haberi verdi. Twitter üzerinden gelen soruları yanıtlayan Bilkom, Cyberpunk 2077’nin Türkçe dil desteği ile birlikte geleceğini onayladı. Önceden beri sorulan bu soru, nihayet kesinlik kazandı diyebiliriz.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın çıkışında Türkçe dil desteğine yer vermeyen yapımcı şirket CD Projekt RED, daha sonralarda yama olarak oyuna dil desteğini eklemişti. Şimdilerde Cyberpunk 2077 üzerinde yoğun bir şekilde çalışan geliştirici, anlaşılan yeni oyununda ilk günden itibaren Türkçe desteğe yer vermeye hazırlanıyor. Oyunun son derece büyük bir evrende geçecek oluşu göz önünde bulundurulursa Türkçe dil desteğinin var olması son derece önemli bir hale geliyor.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Kapalı kapılar ardında geliştirilmeye devam edilen Cyberpunk 2077, ne yazık ki henüz çıkış tarihi açıklanmamış oyunlar kervanında yer alıyor. Beklentiler, oyunun gelecek yıl içerisinde satışa sunulacağı yönünde olsa da CD Projekt RED’in son rötuşları atmadan oyunu çıkarmayacağı bir gerçek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019