OyunHaberleri.tv

Bedava Battle Royale: Cuisine Royale

19.06.2018
2.106
Bedava Battle Royale: Cuisine Royale

Çok ciddi oyunlardan sıkıldıysanız, eğlencesine ve gülmek için bir oyun arıyorsanız Cuisine Royale tam size göre bir oyun. PUBG, Fortnite, Realm Royale gibi oyunlardan sıkıldıysanız kendinize yeni tatlar arıyorsanız hele ki bu arayışı yine aynı kategoride yani Battle Royale türünde arıyorsanız Cuisine Royale için olan bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yazının içeriği oyundan dolayı trolldür.

Neden Cuisine Royale?

Basit bir açıklama yapmak gerekirse, hızlı ve eğlenceli oyun olmasının yanında içeriği ve silah sistemiyle de oyuncularını güldürmekten de geri durmuyor.

Uzunca bir açıklama yapmak ve biraz da teknik terimlerine inecek olursak şöyle söyleyebiliriz. Cuisine Royale tamamen PUBG’ye alteratif olacak bir oyun değil tabi ki fakat kendi başınıza girip eğlenceli zamanlar geçirebiliyorsunuz. War Thunder isimli oyunu daha önceden oynadıysanız bu oyunun yapımcılarını tanıyacaksınız. Haritalar, modelleme ve etkileşimler War Thunder oyunuyla aynı denilebilecek kadar benzer düzeyde. FPS ve oyun akıcılığına değinecek olursak şayet ortalama bir bilgisayarda 60-70 fps alabileceğinize hiç şüphe yok. Oyunun henüz yeni çıktığını da göz önünde bulundurun.

Cuisine Royale Sistem Gereksinimleri

Birçoğumuz için can alıcı nokta işte tam olarak burası. Çünkü yeni nesil oyunlar pek fazla özellik istediği için bilgisayarlarımız, oyunu açmadan önce iki kere düşünüyor. Fakat korkmayın çok fazla sistem isteyen bir oyun değil. Yalnızca şunu belirtelim ki 64 Bit işletim sisteminizin olması gerekiyor.

Minimum Sistem Özellikleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560, AMD Radeon 77XX
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Cuisine Royale Kaç Para?

Şu an için ücretsiz oynanılıyor fakat elinizi çabuk tutun 25 Haziran’dan sonra oyun ücretli hale getirilecek şimdiden (oynamayacaksanız bile) kütüphanenize ekleyin bakarsınız ileride daha güzel bir oyun haline gelir. Cuisine Royale oyununu Steam Sayfası üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cuisine Royale Oyun İçeriği

Anadan doğma başladığınız oyunda etrafınızda gördüğünüz neredeyse her eşyayı alabiliyor ve üzerinize giyip zırh olarak kullanabiliyorsunuz. Tava, tencere, çubuk, oksijen tüpü aklınıza ne gelirse. Üzerinize giydiğiniz her nesnenin kendisine ait özelliği var bir yay giyerseniz daha yükseğe zıplayabilirsiniz, bir tava giyerseniz mermilere karşı dayanıklı olabilirsiniz. Oyun içerisinde araç olarak birkaç araç bulunmakta fakat sürünerek daha hızlı ilerliyorsunuz. Ya aracı birisi arkadan itmeli ya da dualar ile yol almalısınız. (Dua aracı yürütmek için pek işe yaramıyor)

Oyuna giriş lobisi oyunda yok. Evet doğru duydunuz lobi yok “zıbaaam” diye sizi o anda oynanılan bir oyunun içerisine atıyor ve koşmanızı söylüyor. Etraftan bir şeyler toplamanız için evlere gitmeniz gerekiyor. Ev haricinde başka bir yerde herhangi bir şey bulamıyorsunuz çünkü.

Oyuna ekip olarak girmek biraz garip. Yok. Evet basbayağı bir Battle Royale oyununda takım yok. Arkadaşlarınızla girmek mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken tek şey var, çok basit. Aynı anda Oyna tuşuna basmak. Eski ama altın bir çözüm. İşe yararlılığı denendi onaylandı oyunhaberleri.tv ailesi güvencesiyle.

Bir gün takım ile oynama ekleneceği çok büyük ihtimal bu yüzden şimdiden kütüphanenize eklemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019