OyunHaberleri.tv

Crysis Serisinin Hayranlarına Güzel Haber

18.10.2018
402
Crysis Serisinin Hayranlarına Güzel Haber

Crytek tarafından geliştirilen ve ülkemizin dahil olduğu pek çok bölgede büyük ilgi gören Crysis, elde ettiği güzel satış rakamları sonrasında seriye dönüşmüştü. Her ne kadar ikinci ve üçüncü oyun bekleneni verememiş olsa da kendisine belirli bir hayran kitlesi edinmeyi başaran yapım, şimdilerde Xbox One’da oynanabilir olmasıyla anılıyor.

Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Eklendi

Bilindiği üzere Microsoft, bir süre önce eski oyunların Xbox One platformunda oynanabilmesi için bir sistem kurdu. Xbox One geriye uyumluluk sistemi adıyla anılan servis, eski oyunları kolayca yeni nesil konsolda oynamayı mümkün kılıyor. Şimdilerde bu servise 3 yeni oyun eklendi bunlar; Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3.

Eğer daha önce bu 3 oyunu veya herhangi birini satın aldıysanız katalog üzerinde oyun indirilmeye hazır sizi bekliyor. Bunun için oyunun diskini konsola takmanız ve gerekli indirmeleri yapmanız gerekiyor. Akabinde sevdiğiniz yapımı hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat Crysis oyunlarından herhangi birine sahip değilseniz serinin her bir halkası 19.99 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Sistem Büyümeye Devam Ediyor

Xbox One geriye uyumluluk sistemi her geçen gelişmeyi sürdürüyor. Daha önce sınırlı sayıda oyunun bulunduğu katalog üzerinde şu anda 541 adet yapım bulunuyor. Nitekim bu da doğrudan sistemin ne denli büyüdüğünü gözler önüne seriyor. Sevdiğiniz oyunları tekrar oynayabilir ya da daha önceden oynamaya fırsat bulamadığınız Xbox 360 yapımını bu sayede kolayca oynayabilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019