OyunHaberleri.tv

Crackdown 3 Daha Ölmedi!

04.10.2018
165
Crackdown 3 Daha Ölmedi!

Xbox One için özel olarak geliştirildiği duyurulan Crackdown 3, uzun bir süredir sessizliğini koruyor. Özellikle Microsoft tarafından E3 fuarında yapılan duyuru sonrası kabuğuna çekilen yapım, anlaşılan hala daha geliştirilme sürecinde. Oyunun uzun bir süredir gölgeler arasında yer alması, özellikle serinin hayranlarını korkutmaya başlamıştı. Ancak Xbox patronu Phil Spencer, beklenen açıklamayı yaptı.

Crackdown 3 İçin Sona Yaklaşıldı

Phil Spencer, takipçisinin artık oyunu oynamak istediğini belirtmesi üzerine Crackdown 3 için hala daha yapılacakların olduğunu ancak geliştirilme sürecinde büyük bir yol kat ettiklerini belirtti. Hatta oyunu oynadığını dahi dile getiren Spencer, serinin hayranlarını bir kez daha heyecanlandırmayı başardı.

Crackdown 3, ne yazık ki 2014 yılında duyurulan ve 2016 yılında satışa sunulacağı belirtilen bir oyundu. Xbox One platformunun yanı sıra Windows için de geliştirilmekte olan yapım, defalarca ertelenerek günümüze kadar gelmiş oldu. Oyunun büyük yol kat ettiğine dair bir haber ile gündeme gelmesi her ne kadar sevindirici olsa da oyunun ne kadar geciktiğini bir kez daha hatırlamamıza yol açıyor.

Crackdown 3 Çıkış Tarihi

En son yapılan açıklamada Crackdown 3’ün Şubat 2019 tarihinde satışa sunulacağı belirtilmişti. Phil Spencer’ın dile getirdiği bilgi neticesinde geliştirici ekibin oyunu söz konusu tarihe yetiştirmek için son sürat çalıştığı söylenebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019