OyunHaberleri.tv

Control Yapımından Göz Kamaştırıcı Yeni Video

05.10.2018
166
Control Yapımından Göz Kamaştırıcı Yeni Video

Max Payne ve Alan Wake oyunları ile oyuncuların kalbinde taht kuran Remedy Entertainment, şimdilerde Control adını verdiği yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Aksiyon ögeleriyle harmanlanan oyunda doğa üstü güçlere sahip bir karakteri yönlendireceğiz. Duyurulduğu andan itibaren son derece merak uyandıran yapım, yeni oynanış videosu ile heyecan yaratıyor.

Grafikler ve Oynanış Mükemmel Duruyor

Yayınlanan yeni oynanış videosu, oyunda karşımıza çıkacak bir boss savaşını gözler önüne seriyor. Çevre elementleri ile ortak bir savaşın ortaya çıktığı oynanışta ölü bedenleri dahi düşmanlarımıza fırlatabileceğiz. Ayrıca masa, lamba ve sandalye gibi çeşitli objeleri dahi silah olarak kullanmak mümkün olacak.

Yeni nesil bir oyun olmaya hazırlanan Control, elbette buna uygun grafik yapısı ile geliyor. Son derece gelişmiş kaplama ve ışık kalitesine sahip olan yapım, bu sayede gerçekçi bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Videonun başlangıcında her ne kadar daha önce E3 2018’da yayınlanan video ile örtüşen sahneler bulunsa da ilerleyen kısımlarda farklı görüntüler ile karşılaşmak mümkün.

Control Çıkış Tarihi

Video oyunları konusunda artık ustalaşmış bir firma olan Remedy Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Control, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları adına hazırlanıyor. Şimdilik kesin bir çıkış tarihi paylaşılmamış olsa da oyunun gelecek yıl yani 2019’da satışa sunulacağı söyleniyor. Tabi herhangi bir aksilik yaşanmaz ise.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019