OyunHaberleri.tv

Command & Conquer Remastered Mikro Ödeme Olmayacak

17.10.2018
261
Command & Conquer Remastered Mikro Ödeme Olmayacak

Yeniden yapım olarak gündeme gelen Command & Conquer oyunları, özellikle hayranlarını epey sevindirmişti. Elden geçerek yeni nesil bir şekilde tasarlanmakta olan oyunlar, konuyla ilişkili farklı noktaların merak edilmesine yol açıyor. Bu konulardan bir tanesi ise hiç şüphesiz oyunlarda bulunacağı düşünülen mikro ödemeler ile ilgili.

Resmi Açıklama Geldi

Merak edilen detay adına Reddit üzerinden çeşitli açıklamalarda bulunan EA Games yetkilisi, sevindirici haberi verdi. Gelecekte çıkacak olan herhangi bir Command & Conquer Remastered yapımında mikro ödemelere yer verilmeyecek. Oyuncuların parayla ilerleme kaydetmesi ve daha fazla ücret ödeyenin rakiplerine karşı avantaj kazanması söz konusu olmayacak.

Son yıllarda çeşitli oyunlarda gördüğümüz mikro ödemeler, ne yazık ki geniş bir kitle tarafından eleştiriliyor. Oyunu ne kadar oynarsanız oynayın çeşitli satın almalar gerçekleştiren oyuncular sizi geçebiliyor. Nitekim bu durum, sadece oyunu satın alan kişiler açısından olumsuz karşılanmış oluyor. Ayrıca şans üzerine kurulu olan kutuların parayla satılması da pek çok bölgede eleştiriliyor. Bu sistemi en çok kullanan şirketlerden bir tanesi EA olunca haliyle yeni bir oyunda soru işareti oluşuyor.

Oyunculardan Geri Dönüş Bekleniyor

Konuyla ilgili konuşan yetkili, Reddit üzerinden hayranlara sorular yöneltmeyi de ihmal etmedi. Buna göre yeni bir remastered geliştirilmesi halinde oyunculardan gelecek olan geri bildirimlere de önem verilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019