OyunHaberleri.tv

Cities Skylines İçin Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu

13.10.2018
373
Cities Skylines İçin Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu

Yeni bir şehir yaratma fikrini oyun olarak da olsa en ince detayına kadar hayata geçirmenizi sağlayan Cities Skylines, satışa sunulduğu ilk günden bu yana elde ettiği popülerliği sürdürüyor. Bunda sadık oyuncu kitlesinin payı fazla olduğu gibi ayrıca geliştirici ekibin sürekli olarak oyunu güncel tutmasının da payı epey fazla denilebilir. Nitekim yapım adına duyurulan genişleme paketi, oynanış süresini daha da uzatmayı planlıyor.

Cities Skylines Industries Geliyor

5 yeni haritayı beraberinde getiren genişleme paketinin ismi Industries olarak duyuruldu. Sadece harita ile sınırlı kalmayacak olan paket dahilinde aynı zamanda yeni binalar, politika unsurları ve şehir hizmetleri gibi farklı içerikler de yer alacak. Oyunun bu zamana kadar aldığı en büyük genişleme paketlerinden biri olacağı duyurulan Industries, üretim aşamaları ile dikkat çekiyor.

Belirli bir bölgeyi sanayi bölgesi olarak işaretlemenizi sağlayacak olan paket, bununla birlikte üretim tesisleri, binaları ve yer altı kaynaklarının işlenmesini sağlayan kurumlar inşa etmenizi mümkün hale getiriyor. Bunların yanı sıra bölgede çeşitli ulaştırma ve kargo gibi hizmetler de bulundurulabilecek.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Yapılan resmi açıklamaya göre yeni genişleme paketi için sayılı günler kaldı. Cities Skylines Industries, 23 Ekim 2018 tarihinde oynanabilir olacak. 15 dolar etiket fiyatına sahip olan paket, bu açıdan biraz olumsuz eleştiri alacağa benziyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019