OyunHaberleri.tv

Capcom Her Yıl Birden Fazla Oyun Çıkaracak

17.10.2018
266
Capcom Her Yıl Birden Fazla Oyun Çıkaracak

Oyun dünyasının en köklü ve en sevilen geliştiricilerinden biri olan Capcom, gelecek dönemlerdeki planları hakkında yeni açıklamalar yaptı. Özellikle Resident Evil serisi ile adını oyun dünyasına altın harflerle yazdıran geliştirici, her mali yıl içerisinde birden fazla oyun çıkarmak istiyor. Hatta bu konuda oyun sayısı dahi açıklanmış durumda.

Her Yıl 3 Oyuna Hazır Olun

Şirketin kısa bir süre önce yayınlandığı faaliyet raporu, önemli bir detayın gün yüzüne çıkmasını sağladı. Raporda yer alan bilgilere göre Capcom, her mali yılda 3 adet oyun çıkarmayı hedefliyor. Hali hazırda şirketin Resident Evil 2 Remake ve Devil May Cry 5 gibi oldukça sağlam oyunlar adına çalışmalar yaptığı biliniyor. Yani içerisinde bulunduğumuz mali yılın getirileri şimdiden az çok belli.

Bu noktada mali yılın üçüncü oyunu ne olacak elbette bilinmiyor. Her ne kadar daha küçük çaplı bir yapım olabilecek olan bu oyun, daha büyük ve ses getirebilecek tarzda içerikten de oluşabilir.

Yeni Ek İçerikler ile Desteklenecek

Sadece oyun çıkarmakla kalmayacak olan Capcom, faaliyet raporunda yeni ek içerikler ile oyunların destekleneceğine de yer verdi. Denizaşırı bölgelerdeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen firma, bu çerçevede oyunlarını desteklemeyi ve güncellemeyi sürdürecek. Bu sayede oyuncu kitlesinin de sadık bir şekilde oyunları oynaması planlanmış oluyor. Daha fazla gelişme için elbette firmadan gelecek olan duyuruları bekliyoruz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019