OyunHaberleri.tv

Call of Duty: Black Ops 4’ün Satışları Oldukça İyi

15.10.2018
665
Call of Duty: Black Ops 4’ün Satışları Oldukça İyi

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak satışa sunulan Call of Duty: Black Ops 4, içerdiği zombi ve battle royale modları ile merak edilen yapımlar arasına girmeyi başarmıştı. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanan oyun, görünüşe bakılırsa güzel bir başarıya imza atıyor. Zira paylaşılan bilgilere göre oyuna ait satışlar oldukça iyi gidiyor.

Dijitalde Yüksek Satış Başarısı Söz Konusu

Özellikle PlayStation Store ve Xbox Store mağazaları üzerinde çıkış gününden bu yana popüler oyunlar arasında bulunan Black Ops 4, dijitalde Activision’un en büyük çıkış yapan oyunlarından biri oldu. Üstelik PC dijital satışlarında serinin bir önceki oyunu olan WW2’yi ikiye katlamayı başaran Black Ops 4, böylelikle geniş bir kitleye hitap ettiğini de gözler önüne seriyor.

Konu ile ilgili paylaşım yapmayı ihmal etmeyen firma yetkilisi, özellikle battle royale ve zombi modlarına büyük bir ilginin olduğunu belirtti. Bunun yanında oyunculara teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen yetkili, aslına bakılırsa satışlardan memnun olduklarına dair ilk izlenimi vermiş de oldu.

Ne Zaman Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 4 resmi olarak yayınlananı birkaç gün oluyor. 12 Ekim 2018 tarihinde oynanabilir olan yapım, birkaç gün içerisinde satış başarısıyla haber oldu. Hal böyle olunca oyunun bu denli büyük bir başarıya imza atması gündem yarattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019