OyunHaberleri.tv

Call of Duty: Black Ops 4, PUBG’yi Tahtından Edebilecek mi?

18.10.2018
262
Call of Duty: Black Ops 4, PUBG’yi Tahtından Edebilecek mi?

Activision tarafından dağıtımcılığı üstlenen Call of Duty: Black Ops 4, kısa bir süre önce resmi olarak oynanabilir olmuştu. İçerdiği battle royale modu ile adından söz ettirmeyi başaran oyun, şimdilerde ise PUBG ile olan kıyaslanması ile gündemde. Battle royale modunun en önemli temsilcisi konumunda yer alan PUBG, oyuncu sayısında ufak bir düşüş yaşamış durumda.

Black Ops 4 Oyuncu Sayısı Oldukça İyi

Paylaşılan verilere göre Black Ops 4’ün satışa sunulması itibariyle PUBG’nin Steam’deki oyuncu sayısı yüzde 4 oranında düşüş yaşadı. Ancak bu rakam, genele vurulduğunda sıradan karşılanabiliyor. Daha öncelerde de oyun bu tarz düşüşler yaşıyordu. Yani kayıp, doğrudan Black Ops 4 ile ilgili olmayabilir.

Fortnite ve PUBG arasındaki savaşa katılan Black Ops 4, pastadan büyük bir dilim almayı başaracak gibi duruyor. Zira ilk gün satışlarında önemli bir başarı elde eden oyun, dijitalde yapımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Bu durum, doğrudan battle royale modunun da oyuncu sayısı açısından kalabalık olduğu anlamına geliyor.

12 Ekim’de Yayınlandı

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanan Call of Duty: Black Ops 4, tam olarak 12 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı. Birkaç günde sağlam oyunlara rakip haline gelen yapımın ilerleyen günlerdeki başarısı da elbette merak ediliyor. Bunun yanında Battlefield 5’in de büyük bir kitle tarafından beklendiğini unutmamak gerek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019