OyunHaberleri.tv

Call Of Duty: Black Ops 4 Multiplayer Beta PS 4 İçin Başlıyor

03.08.2018
159
Call Of Duty: Black Ops 4 Multiplayer Beta PS 4 İçin Başlıyor

Call of Duty: Black Ops 4 multiplayer beta PS 4 için ön yüklemesi başladı. Oyunun betasını şimdi PlayStation 4 oyun konsoluna indirebilirsiniz. Bu çok oyunculu beta testi sadece oyunu ön siparişle satın alan oyuncular tarafından oynanabilecek.

PS 4 Sahipleri Call Of Duty: Black Ops 4 Multiplayer Beta Testine Katılabilir

Call of Duty: Black Ops 4 çok oyunculu beta testlerinin ilki 3 ila 6 Ağustos 2018 tarihleri arasında sadece PlayStation 4 sahipleri arasında oynanacak. İkinci beta testi 10 ila 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve PC, Xbox One ve PS 4 platformlarından erişim sağlanacak. Oyunun 18 GB büyüklüğündeki multiplayer beta sürümünü PlayStation Store üzerinden indirip eğer ürün anahtarınız varsa test edebilirsiniz.

Önceden yayınlanan Black Ops 4 fragmanında çok oyunculu beta için tasarlanan özel silah ve 10 adet Uzman olacağını görmüştük. Ayrıca beta sürümünde 6 farklı harita olacak ancak bu haritalardan sadece 2 tanesinde mücadele edilebilecek. Beta sürümde takım team deathmatch, domination, hardpoint ve search & destroy oyun modları yer alacak. Ayrıca oyuncular beta testlerinde çoklu oyunculu mod için geliştirilen yeni oynanış mekaniklerini de inceleyebilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019