OyunHaberleri.tv

Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Bölgeleri

15.10.2018
1.179
Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Bölgeleri

Oyun Rehberleri serimize bu sefer henüz yeni çıkış yapmış olan Call of Duty: Black Ops 4 Blackout’u konuk ediyoruz. Treyarch tarafından geliştirilen oyun serinin eski oyunları gibi Steam üzerinden değil de Xbox Mağazası üzerinden satışa sunulmuş durumda. Oyun içerisinde birçok yapılabilecek şeyin yanında yine aynı şekilde birçok araç mevcut. ATV tipi motordan tutun Helikoptere kadar. Kendi tecrübelerime dayanarak yazıya devam etmeden önce şunu belirtmekte fayda var ki o da helikopterlerin her zaman bölgelerinde bulunmadığı. Yani her seferinde “spawn” olmayabiliyor. İşte konumuz da tam olarak bu, tahmin edebileceğiniz üzere helikopterler harita üzerinde pek rastlanılan araçlar değiller o yüzden sizin için yararlı bir rehber niteliğinde olacak Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Bölgeleri adlı yazımıza başlayalım.

Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Nerelerde Bulunuyor?

Call of Duty: Black Ops 4′ de Helikoptere binmeden önce şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Kontrolü oldukça basit birkaç denemeden sonra kolaylıkla sürebilir hale geleceksiniz fakat şunu asla unutmayın. Oyunda roketatar silahları mevcut ve tahmin edeceğiniz üzere uçan araçlar için birebir silahlar. Eğer roket uzaktan geldiğini görüyorsanız kaçmanız olası fakat düşmanınız yakın mesafeden mesela hemen altınızdan ya da bir binanın üstünden ateşlemiş ise neredeyse kaçma şansınız yok. Yapmanız gereken şey ise basit. Olabildiğince yere yaklaşın ve helikopterden atlayın. Peki yere yaklaşmaya gerek var mı? Tabi ki hayır. Oyuna başladığınızda üzerinizde bulunan wing suit siz ölene kadar üzerinizde kalıyor yani acil bir durumda atlayabilir ve kendinizi eğer takımla oynuyorsanız ekibinizi de kurtarabilirsiniz. Gelelim Helikopter bölgelerine.

Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Bölgeleri

Call of Duty Black Ops 4 Blackout Helikopter Bölgeleri

Bizim keşfettiğimiz helikopter bölgeleri bu kadar eğer siz de yeni bölgeler keşfederseniz lütfen yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyin ki diğer oyuncular da yararlansın. Ayrıca bunun gibi daha fazla oyun rehberine ihtiyaç duyuyorsanız sitemizin Rehberler kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019