OyunHaberleri.tv

Her Hikaye Mutlu Bitmez: Brothers – A Tale of Two Sons

Her Hikaye Mutlu Bitmez: Brothers – A Tale of Two Sons

Brothers – A tale of Two Sons oynamaktan kesinlikle fazlasıyla keyif alacağınız bağımsız yapım oyunlardan bir tanesidir. Unreal Engine gibi kaliteli grafiklere sahip bir oyun motoruyla yapılan oyun ortalama olarak 3 saatlik bir oynanış süresine sahip. Fakat bu 3 saatlik oyun süresi sizleri yanıltmasın. O 3 saatin her dakikasında dikkatli olmalısınız ve ayrıca kardeşinizle koordinasyonu sağlamalısınız. Aksi taktirde ölüm kaçınılmaz olacaktır.

Oldukça eğlenceli bir hikayeye sahip olan bu oyunun konusuna kısaca değinmek gerekirse; Annesi küçük erkek kardeşin gözleri önünde boğulmuş bir üç kişilik aile düşünün. Baba, büyük erkek kardeş ve küçük erkek kardeşten oluşan bir çekirdek aile. Klasik bir gün içerisinde küçük kardeş annesinin mezarında otururken abisinin çağırmasıyla orayı terk eder ve babasının bir tür hastalığa yakalandığını görür. Beraber doktorun yanına gittiklerinde ise bir harita üzerinde işaretlenmiş olan özel bölgede bulunan şifa kaynağına ulaşmaları istenir ve macera başlamış olur. Devler, troller, devasa örümcekler, dört kollu insanlar ve daha nicesi bulunan bir dünya üzerinde iki küçük insanın babalarını kurtarmak için çıktığı bu yolculuk sizce başarılı olacak mı? Göreceğiz.

Oynanışı Biraz Farklı.

Geleneksel Co-op oyun türlerinden biraz farklı bir oynanışa sahip. Her ne kadar Co-op olsa da, bu oynanış türü tek bir bilgisayardan oluyor. Yani tek bilgisayar, iki oyuncu. Büyük kardeşi W,A,S,D ile yönlendirirken etkileşim tuşu Space olarak atanmış durumda. Küçük kardeş ise yönlendirme olarak Yön Tuşlarıyla, etkileşim tuşuna ise Sağ CTRL tuşu atanmış. Bunlar haricinde Sağ ve Sol Shift ile kamera yönünü değiştirebiliyorsunuz fakat birkaç yer haricinde pek gerek olmuyor.

Büyüleyici Bir Atmosfer

Daha önce de dediğimiz gibi Unreal Engine 4 ile yapılmış Brother A Tale of Two Sons tam olarak verdiğiniz paraya değecek oyunlardan bir tanesidir. Oynarken sizi büyüleyecek olanlardan bir tanesi atmosfer evet ama bunun yanında seslendirmesi ve efektleri de küçümsenemeyecek konulardan bir tanesidir.

Brothers A Tale of Two Sons

Brothers A Tale of Two Sons Oynanış Ekranı

Etkisi Büyük Oyun

Oynadığınız süre boyunca alacağınız zevk, bir bağımsız yapım oyununun verebileceği zevkten daha fazla derecede. Ayrıca oyunun sonlarına geldiğiniz zaman karşılaşacağınız manzaralar o ana kadar aldığınız zevkin katlanmasına neden olacaktır.

Ölmeden önce oynanması gereken oyunlardan bir tanesi kesinlikle Brothers A Tale of Two Sons.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019