OyunHaberleri.tv

Borderlands 2 VR Duyuruldu

10.10.2018
165
Borderlands 2 VR Duyuruldu

Her geçen gün daha fazla yaygınlık kazanan sanal gerçeklik, oyun sektöründeki popülerliğini koruyor. Özellikle Sony tarafından geliştirilen ve oyuncular ile buluşan PlayStation VR, oldukça sevildi. Nitekim pek çok geliştirici, başlığa özel oyunlar hazırlıyor. Bu kervana katılmaya hazırlanan Borderlands 2 VR, sanal gerçeklik deneyimi ile harmanlanıyor.

Borderlands Evrenine Bir de Böyle Bakın

2K Games ve Gearbox Software ortaklığında gelişen Borderlands 2 VR, resmi olarak duyurulmuş bulunmakta. Daha önce satışa sunulan ve bir hayli sevilen Borderlands 2, tekrardan elden geçerek sanal gerçekliğe uyarlanıyor. Bunun sonucunda PlayStation VR için görücüye çıkmaya hazırlanan yapım, özellikle sanal gerçeklik tutkunlarının gözdesi olacak gibi duruyor.

2K Games, oyunu resmi olarak duyurmakla kalmadı aynı zamanda ek bilgiler de verdi. Bu bilgiler oynanıştan ziyade oyunun ön sipariş bonusları ile ilgili. Eğer Borderlands 2 VR yapımını şimdiden satın alırsanız beraberinde Salvador, Maya, Axton ve Zero’nun bulunduğu bir temaya da erişme şansı yakalayabilirsiniz. Daha çok kozmetik olarak ön plana çıkan bonus içerik, özellikle serinin hayranlarının hoşuna gidecek türden.

Borderlands 2 VR Çıkış Tarihi

Eğer bir aksilik çıkmaz ise Borderlands 2 VR yapımını 4 gün sonra yani 14 Ekim 2018 tarihinde oynamak mümkün olacak. PlayStation 4 ve PlayStation VR kullanıcıları tarafından oynanabilecek olan oyunun fiyatı ise 49.99 dolar olarak belirlendi.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019