OyunHaberleri.tv

Battlefield V İçin Yeni Video Paylaşıldı

18.10.2018
349
Battlefield V İçin Yeni Video Paylaşıldı

Yılın merakla beklenen oyunları arasına girmeyi başaran Battlefield V, ikinci dünya teması ile şimdiden popüler bir oyun olmayı dahi başardı. Nitekim bunda Battlefield 1’in de epey payı var. Eski nesil savaşları tekrardan gündeme getiren geliştirici firma, bu fikrini sürdürmeye devam ediyor. Nitekim oyuna ait yayınlanan yeni video, savaşa yakından bakma fırsatı sunuyor.

Battlefield V Senaryo Moduna Yakından Bakın

Oyuna ait yayınlanan video, senaryoyu yani yapımda yer alacak olan tek kişilik oyuncu modunu gözler önüne seriyor. İkinci dünya savaşının dramatik yanını göstermekle kalmayacak olan oyun, bunun yanında yeniden şekillendirilen bir yapıya bürünecek. Yani Battlefield V’de gerçek aramak pek mümkün olmayacak. Bunun yerine ikinci dünya savaşını farklı açıdan gösteren bir oyun göreceğiz.

Aksiyon ve dram gibi ögelerin oyunda yer alacağı su götürmez bir gerçek. Bunların yanında oyunun sunacağı oynanış elementleri elbette şimdiden merak ediliyor. Battlefield 1’in üzerine yeni içerikler ve elementler konabilecek mi yoksa daha önceki eski oyunu aratan bir yapımla mı karşılaşacağız hep birlikte göreceğiz.

Battlefield V Çıkış Tarihi

Geliştirilme süreci devam eden Battlefield V, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları adına hazırlanıyor. Eğer son dakika bir aksilik yaşanmaz ise 20 Kasım 2018 tarihi itibariyle oyunu oynamak mümkün olacak. Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019