OyunHaberleri.tv

Battlefield V İçin Önemli Bilgi

31.10.2018
216
Battlefield V İçin Önemli Bilgi

Geliştirilme sürecinde olan Battlefield V, en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Serinin satışa sunulan her halkası, şimdiye dek oldukça önemli başarılara imza attı. Nitekim Call of Duty gibi bir hayli güçlü rakip ile yarışabilen Battefield, bu kez farklı bir haber ile gündeme geldi. Battlefield V için açıklamalarda bulunan EA, önemli bilgiler paylaştı.

Pay to Win Sistemi Olmayacak

Son yıllarda oyunlarda karşımıza çıkmaya başlayan Pay to Win sistemi, Battlefield V içerisinde yer almayacak. Bunun oldukça güzel bir haber olduğunu söyleyebiliriz. Zira EA oyunlarında görmeye alıştığımız Pay to Win, kısaca para ödeyen oyuncuların öne geçtiği bir sistem olarak açıklanabilir. Yani oyunu saatlerce oynamak yerine bir miktar para ödeyerek rakiplerinizi geçmeniz mümkün.

Sadık oyuncular açısından son derece rahatsız edici bir sistem olan Pay to Win, hali hazırda para ödenmiş bir oyunda tekrardan para harcamayı gerektiriyor. Hal böyle olunca geniş bir kitle, bu sisteme tepki gösteriyor. Konuyla ilgili açıklamayı yapmayı ihmal etmeyen EA, oyundaki sistemin tamamen ilerlemeli ve en çok oynayan kişi üzerine kurulu olacağını dile getirdi.

Battlefield V Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için DICE tarafından hazırlanmakta olan Battlefield V, bir aksilik yaşanmaz ise 20 Kasım 2018 tarihinde oynanabilir olacak. Oyunda yer alacak olan battle royale modu ise gelecek yıl yayınlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019